Налаштування звуків

Багато хто з водіїв-партнерів просив додати можливість регулювати гучність звуків додатку Uklon Driver. У нещодавньому оновленні ми це зробили.

Що змінилось?

1. Регулювання гучності кожного з параметрів
Більшість ваших відгуків стосувалися регулювання гучності окремих параметрів. Отже, тепер є така можливість.
2. Додатковий параметр у налаштуваннях гучності
Тепер керування звуками більш зручне. За допомогою цього параметра можна регулювати загальну гучність усіх звуків додатку, або окремо кожного з них.
3. Режим вібрації
Якщо системні звуки набридають, але не хочеться проґавити важливе повідомлення, режим вібрації в цьому допоможе.
4. Змінили логіку відтворення звуків (для власників iPhone)
Раніше, коли ви слухали якийсь трек і в цей момент відтворювався звук з Uklon Driver, програвання пісні зупинялося. В цьому оновленні ми виправили цей недолік, тепер можна насолоджуватися улюбленими хітами без зайвих рухів.
Більш детальний опис кожного елемента
1. Режим вібрації
2. Рівень гучності

Маємо надію, що нові функції покращать взаємодію з додатком.
Крім того, кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до нових функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.

Android

Необхідно знайти Uklon Driver в Play Маркет – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.

iOS
Необхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.