Подача по сектору, тип оплати Готівка

Сьогодні поговоримо про довгоочікувану можливість фільтрувати замовлення за сектором подачі, вибір типу оплати «готівка» та дробові числа.

 

  1. Фільтрація замовлень по сектору подачі
    Ми отримали дуже багато звернень та побажань додати можливість фільтрувати замовлення окрім радіуса ще й по сектору подачі. Тепер є така можливість і маємо надію що це допоможе вам в роботі.
  2. Тип оплати «готівка»
    Не менш популярний і для багатьох дуже важливий момент – це можливість обирати тип оплати, а саме «Готівка». В налаштуваннях можна активувати бажаний пункт.
  3. Додали можливість задавати дробові значення.

Для точнішого налаштування фільтра за тарифом тепер можна вказати ціну за 1 км 7.5, 8.5 і так далі.


Додаткові дії з фільтрами

Більш детальне описання кожного елемента:

1. Вибір сектору подачі

2. Вибір типу оплати

3. Приклад вводу дробових значень

Важливо!
Для користувачів Android дробові значення з’являться у версії 2.21
Як приєднатися до тестування?
Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.
Android
Необхідно знайти Uklon Driver вPlay Маркет – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.
iOS
Необхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.
Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов’язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!